Комунальне некомерційне підприємство «Бериславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської міської ради

 

 

 

 

 

 

За 2017 рік,  у процесі виконання завдань,  покладених  на  районний центр первинної  медико-санітарної допомоги, закладом   було укладено 475  договорів щодо закупівлі товарів, робіт та  послуг ,  з метою забезпечення  сталого функціонування  та  якісного надання первинної медичної допомоги  населенню Бериславського району та м. Берислав.  Але життя ставить нові вимоги. 
Розглянемо  завдання закладу  на 2018 рік:
  • Реорганізуватися у некомерційне комунальне підприємствоЛише медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.
  • Забезпечити комп’ютеризацію, обрати МІС та підключитися до електронної системи охорони здоров’я, отримати електронні цифрові підписи для закладу та лікарів.
  • Привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповідність до Табелю технічного оснащення.
  • Забезпечити надання ПМД у вихідні, свята та для заміни основного лікаря у відпустці, на лікарняному чи під час підвищення кваліфікації.
  • Почати активне інформування та підписання з пацієнтами Декларацій про вибір лікаря первинної допомоги. Старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги розпочнеться з квітня 2018 року. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі. Це зроблено для того, щоб лікарі мали час навчитися користуватися функціоналом медичної інформаційної системи, а також для тестування центрального компонента електронної системи охорони здоров’я.
  • Укласти договір з Національною службою здоров’я України
З метою впровадження   в районі   проекту з  функціонування електронної системи охорони здоров’я,  закладом проведено   закупівлю програмного  продукту – медична інформаційна система «МедЕйр»,  метою впровадження  якої є упорядкованість та автоматизація збору і переробки медичної та  адміністративної  інформації   закладі  охорони здоров’я, зокрема у центрі первинної  медико-санітарної допомоги.  
Заклад  пройшов реєстрацію на сайті державного органу ( єдиного державного замовника  медичних послуг).   Зараз триває процес  реєстрації структурних підрозділів та  декларування закладом наявних  кадрових  ресурсів..  Після   введення  та перевірки  інформації  щодо наявного  кадрового  потенціалу закладу  розпочнеться   тестовий  режим    внесення даних  про пацієнтів. 
       В електронну систему будуть внесені всі дані пацієнта: чим хворів, як лікували, чи є алергія, чи вакцинований. На пацієнта заведуть своєрідну електронну медичну картку та створять особистий електронний кабінет, де зберігатиметься вся важлива інформація про людину з дня її народження. Саме так – народилася дитина і перші дані (вага, зріст) вже будуть занесені у її особистий кабінет.    Завдяки принципу об’єднаності інформацію про пацієнта  буде бачити абсолютно кожен лікар у всіх лікувальних установах області.
        Не тільки дані про пацієнтів будуть зберігатися в електронному вигляді. Завдяки системі електронної медицини, кожен пацієнт може дати рейтингову оцінку лікарю. Тепер можна буде легко обрати собі сімейного лікаря чи спеціаліста. Бо визначатимуть медичних працівників за такими критеріями: професіоналізм, уважність та ввічливість

Лікарі

Головний лікар
Заступник головного лікаря з мед.облуговування населення
Лікар ЗПСМ
Лікар ЗПСМ
Лікар терапевт
Лікар ЗПСМ
Лікар терапевт
Лікар ЗПСМ
Лікар педіатр
Лікар педіатр
Лікар педіатр
Лікар ЗПСМ
© 2017 Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

Please publish modules in offcanvas position.